WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcalet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Barcalet   Sun Dec 09, 2007 6:36 pm

Hyn nji djal ne nji farmaci,kerkon nji mase mbrojtese per mardhenie,edhe i thote farmacistit:-Ju lutem zoteri farmacist,mund te me sherbeni me nji mase mbrojtese,se e dashura me ka ftuar ne shtepi dhe ta kem per siguri...Ia kthen farmacisti:-Po si jo,ja...(sa del djaloshi nga objekti,kthehet prap dhe i thot serisht...)-Me falni zoteri,mund te me sherbeni edhe nje tjeter,se cupa e ka nje moter qe ē'te them,yll fare...Farmacisti buzeqesh dhe i thote:-Sigurisht...Del djali serisht nga objekti,por kthehet edhe per nje sherbim,thote:Zoteri mundem edhe nje,sepse gocat e kan nji mama,qe abababa,me e mire se cupat.Farmacisti e sherben dhe iken djali,shkon ne mbremje tek e dashura ne shtepi dhe te gjith rrinin te heshtur sepse prisnin te zotin qe te kthehej nga puna.Vjen babai i vajzes,djali kthehet me shpin,dhe fillon te lutet,e dashura e sheh dhe i thot.-Ua zemer nuk e dija se ishe edhe besimtare!!!Ia kthen djali i tmerruar,po as un nuk e dija se e kishe babin farmacist,per ate!!! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
 
Barcalet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: