WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Cift

Shko poshtė 
AutoriMesazh
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Nje Cift   Sun Dec 09, 2007 6:38 pm

Nje ēift i sapodashuruar po qendronin ulur ne stolin prane nje peme.
Papritur vajza shikon se ne peme po putheshin dy zogj dhe i thote
djalit: -Ej shiko shiko bejme edhe ne si ata?! Djali pergjigjet:
-Ohuuuuu kush lodhet me hyp ne peme!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
 
Nje Cift
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: