WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Plaka dhe djaloshi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Plaka dhe djaloshi   Sun Dec 09, 2007 7:10 pm

Shkon njė plakė te varrezat dhe pasi qė nuk sheh mirė, e pyet njė djalė tė ri,i cili gjendet aty : -Djalosh ,a mė tregon se ku gjendet varri numėr 213? -Aiiii bre hallė ,pse ke dalė nga aty kur nuk din mu kthy -i pėrgjigjet djaloshi......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
 
Plaka dhe djaloshi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: