WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nxenesi Dhe Babai

Shko poshtė 
AutoriMesazh
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Nxenesi Dhe Babai   Sun Dec 09, 2007 7:28 pm

Ka shkuar nxėnėsi nė shkollė dhe ka pasur test. Babai e ka pyetur se a i dite pytjet? Ai i tha: Pyetjet i dita por pėrgjigjet Jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
 
Nxenesi Dhe Babai
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: