WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kulmi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Kulmi   Sun Dec 09, 2007 8:59 pm

Kulmi i dembelizmit- Ta marresh gruan me barre
Kulmi i indiferentizmit - Te mos e pyesesh me ke e ka femijen
Kulmi i besimit - Pas lindjes, te besosh se femija eshte i yti
Kulmi i durimit - Te qerosh oriz me doreza boksi
Kulmi i durimit 2 - Te pish nje liter uje, te kaperdish 300 gr fasule, dhe te ulesh mbi sobe, deri sa te ziejne fasulet
Kulmi i shpejtesise - Te ecesh me vrap rreth pallatit derisa te shikosh bythen tende
Kulmi i nxehtesise - Kur pula i ben vezet e ziera
Kulmi i nxehtesise 2 - Kur ben lopa qumesht pluhur
Kulmi i varferise - Te besh seks me prezervativ te arnuar
kulmi i dyshimit - Te te beje gruja 2 binjake dhe te dyshosh se njerin e ka kopil
Kumi i xhelozise - Ti besh kontroll gruas, mos ti gjesh asnje qime, dhe ta akuzosh se te tradheton me nje tullac
Kulmi i shpejtesise vertikale - Te besh shurren ne maje te pallatit dhe ta presesh me gote ne kat te pare
Kulmi per nje elektricist - Te nxjerri ne drite nje femije
Kulmi per nje mesuese - Te mos kete klas
Kulmi per nje zezak - Ta kete emrin Bardhi
Kulmi i nje rrobaqepese - Te humbasi fillin
Kulmi i thatesires - Te ndjeki pema qenin qe ky ti bej shurren siper
Kulmi i fantazise - Te masturbosh, ta futesh ne shishe, ta hedhesh ne ajer, ti gjuash me pistolete dhe pastaj te thuash qe djali yt ka rene deshmore si pilot lufte
Kulmi i nje orendreqesi - Ti kete femijet te vonuar
Kulmi i nje hidrauliku - Ti kullojne hundet
Kulmi i kurrnacerise - Te perdoresh letren higjenike nga te dyja anet
Kulmi i picaiolit - Te kete nje vajze me emrin Margarita, qe ne te 4 stinet eshte Kapricoze
Kulmi i marinarit - Ta kete moralin per toke
Kulmi i varketarit - Ta marri lumi
Kulmi i nje te shendoshi - Te kete lindur ne shenjen e Peshores
Kulmi i nje frikacaku - Te kete lindur ne shenjen e Luanit
Kulmi i nje kurve - Te kete lindur ne shenjen e Virgjereshes
Kulmi i njerit qe s'di not - Te kete lindur ne shenjen e Peshqve
Kulmi i nervave te te dergojne nudge pa pushim ne msn edhe pse e ke statusin away ose busy
Kulmi i vemendjes: Te shikosh zockat nga dritarja kur presori shojegon mesimin.
Kulmi i ironise eshte kur Steve Irwin "The Croc Hunter" tere jeten e tij eshte perleshur me krokodilet dhe ne fund vdes nga pickimi i nje peshku..
Kulmi i injorances te lindesh dy binjake dhe ti quash Vodafoni dhe Amc-ja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
 
Kulmi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: