WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cifti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Cifti   Sun Dec 09, 2007 9:11 pm

Nje cift i ri nuk benin dot femije dhe shkuan te gjinekologu.
gjinekologu:Cfare beni ne darke?
Cifti:hame buke,shikojme televizorin dhe pastaj fleme gjume
GJ:Po ne mengjes?
C: Zgjohemi, hame buke dhe secili iken ne pune
GJ: Po mbas pune?
C:Ulemi ne divan dhe bejme muhabet
Gjinekologu i thote femres te zhvishet dhe shtrihet ne krevat dhe bene dashuri me te ne sy te burrit,i cili nuk thote asgje.
Keshtu behen femijet i thote doktori mbasi
mbaron.
Faleminderit shume doktor i thote cifti dhe largohen.Pasi dolen burrit i erdhen ment dhe kthehet prape dhe pyet doktorin:Doktor, duhet te vijme prape ketu apo vjen ti te shtepia?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
 
Cifti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: