WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barceleta Per Femrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Barceleta Per Femrat   Tue Dec 11, 2007 6:51 pm

Dentisti i thoshte pacientės: -Zonjė hapeni gojėn ju lutem! -Faleminderit, - ja kthen pacientja. -Pėrse mė falėnderoni? - Sepse im shoq mė thotė gjithmonė "Mbylle gojėn!"


Ai kėrkoi tė mė puthte, ndėrsa unė ja futa me njė dackė tė mirė, por ai vazhdoi prapė.- Dhe ti ēfarė bėre? - ē`tė bėja, i thashė se nuk dua t'ja shikoj me surratin. -Po ai? -Fiku dritėn!

Nje grua e re shkon tek fallxhori :
- Pese vjet me pare- i thote -erdha dhe u konsultova tek ti. Atehere me the se do kem nje burre edhe pese femije.
- E c`ndodhi?- e pyeti fallxhori.
- Ajo qe the u vertetua pergjysem
-Me fal zonje por ne ēkuptim pergjysem?
-Po ja pese femijet i bera! Tani dua te di se kur do te gjej burre ?!!?

- O mami, ca bon ashtu lakuriq siper babit?
- Po kercej qe tja shfry barkun dreqit.
- Mos u lodh kot se vjen teta Leta cdo mengjes, ulet ne gjunje dhe ja fryn prap.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
 
Barceleta Per Femrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: