WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ~~Pershendetje kur hyjm ne forum~~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Medusa
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: ~~Pershendetje kur hyjm ne forum~~   Wed Dec 12, 2007 6:53 pm

Pershendetni njeri tjetrin sa here hyjm ne forum SmileJu pershendes te gjitheve lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Gjithashtu pershendetje   Wed Dec 12, 2007 9:24 pm

Pershendtje dhe per ty e mir se na erdhe Medusa Ose Lule^Bore Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~Pershendetje kur hyjm ne forum~~   Tue Dec 18, 2007 1:09 am

Medusa shkruajti:
Pershendetni njeri tjetrin sa here hyjm ne forum SmileJu pershendes te gjitheve lol!


pershendetje lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Medusa
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~Pershendetje kur hyjm ne forum~~   Wed Dec 19, 2007 7:31 am

Smile mirmroma per te gjithe Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: Rrespekte   Tue Dec 25, 2007 8:52 pm

Pershendetje dhe Rrespekte allllll popllit Razz dhe ja kalofshit mire ke daja xhaja ca jom une Razz ajd shnet se jom busy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gangsteri
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 17
Registration date : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: ~~Pershendetje kur hyjm ne forum~~   Tue Jun 24, 2008 8:19 am

pershendetje nga gangsteri dh kaloni mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~~Pershendetje kur hyjm ne forum~~   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~Pershendetje kur hyjm ne forum~~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: