WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Erdhi Daja Modh ;)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: Erdhi Daja Modh ;)   Thu Dec 06, 2007 2:36 pm

Une Quhem Oklendi (Padrino) Ne Chat !!! Jom Krenar Qe Jom Shqiptar Po Ce Do Qe Jom Katunar Razz, Jom 19 Vjec Tani Hudha Sdudimet E Larta Ne Durres !!! Shpresojme Te Kalojme Caste Te Bukura Dhe Te Kendeshme Bashke !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Padrino Shoku Klases   Wed Dec 12, 2007 3:22 am

Mir se erdhe shoku klases kaq vite bashke eeee sa e duam njeri tjetrin mor amon hahahaha ( shaka ) uroj tja kalojm sa me mire bashke !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Mon Dec 17, 2007 4:28 pm

OKTAPODI shkruajti:
Mir se erdhe shoku klases kaq vite bashke eeee sa e duam njeri tjetrin mor amon hahahaha ( shaka ) uroj tja kalojm sa me mire bashke !!

gjithashtu uroj dhe une Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Tue Dec 18, 2007 12:55 am

CoNNecT shkruajti:
Une Quhem Oklendi (Padrino) Ne Chat !!! Jom Krenar Qe Jom Shqiptar Po Ce Do Qe Jom Katunar Razz, Jom 19 Vjec Tani Hudha Sdudimet E Larta Ne Durres !!! Shpresojme Te Kalojme Caste Te Bukura Dhe Te Kendeshme Bashke !!!

Odaje mirse erdhe po shyqyr me daje qe erdhe se isha pa daj une ahhahahahahah shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: Daniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   Tue Dec 25, 2007 8:47 pm

dani shkruajti:
CoNNecT shkruajti:
Une Quhem Oklendi (Padrino) Ne Chat !!! Jom Krenar Qe Jom Shqiptar Po Ce Do Qe Jom Katunar Razz, Jom 19 Vjec Tani Hudha Sdudimet E Larta Ne Durres !!! Shpresojme Te Kalojme Caste Te Bukura Dhe Te Kendeshme Bashke !!!

Odaje mirse erdhe po shyqyr me daje qe erdhe se isha pa daj une ahhahahahahah shaka


po per ty erdha une zemra se e dija qe je vetem dhe sdoja te leja vetem dojsha me u kujdes per ty SmileSmileSmile dhe po e boj ....Puccccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Wed Dec 26, 2007 3:19 pm

CoNNecT shkruajti:
dani shkruajti:
CoNNecT shkruajti:
Une Quhem Oklendi (Padrino) Ne Chat !!! Jom Krenar Qe Jom Shqiptar Po Ce Do Qe Jom Katunar Razz, Jom 19 Vjec Tani Hudha Sdudimet E Larta Ne Durres !!! Shpresojme Te Kalojme Caste Te Bukura Dhe Te Kendeshme Bashke !!!

Odaje mirse erdhe po shyqyr me daje qe erdhe se isha pa daj une ahhahahahahah shakaahhahahahaahha rrofsh pra rrofsh tani te njofta se kush je ylli....


po per ty erdha une zemra se e dija qe je vetem dhe sdoja te leja vetem dojsha me u kujdes per ty SmileSmileSmile dhe po e boj ....Puccccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Mon Apr 14, 2008 10:35 am

shyqyr mi pra mo qe mnjofe dhe mfal per vonesn po daja ka heq dore vite me pare nga chati po skemi ca i bojm ca kokrrave qe i kena 1 me jeten tone dhe fatkeqsish jan ca si larg nesh dhe ne celular nuk i shofim dot dhe mundesisa e vetme ngeli msn me i pa dhe pranej kam hy ... dhe tpakten heret a vone ta ktheva i pergjigje Razz ajd pra shnet se daja ka pi cik dhe o drru e jo tap Wink rrespekte per tgjith Very Happy ne vecanti per shoqen time dani se ka qen shoqa pare e chatit dhe kam pas shoqerin me te gjate me kte ne chat Wink pasi lali juj nuk ka shonqi chati se nchat ka vetem dobica , harixhi , jetime , hajdute , drrogaxhi etj etj te ksaj kategorie te ulur ose ose llumi shoqertis reale gjendet en chat .... sa filozof te bo drroga me lale hahahhahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
^^ENGJELL^^
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 4
Registration date : 30/11/2007

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Wed Jun 04, 2008 1:08 pm

CoNNecT . Tyryry , do bashkojm forcat ene do e lirojm se sbon nickun Padrino Nga Suspend
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Wed Jun 04, 2008 2:15 pm

hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Fri Jun 13, 2008 1:46 pm

lol ce do mer amon me gjith chat vk Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Chat Kot :P   Sun Jun 15, 2008 9:50 pm

HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa
HaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHaHa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
*CoBrA*
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 6
Registration date : 11/06/2008

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Mon Jun 16, 2008 4:22 pm

hahahahahahahahh:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   Fri Jun 20, 2008 12:51 pm

Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Erdhi Daja Modh ;)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Erdhi Daja Modh ;)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: