WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sikur te ..........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Medusa
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Sikur te ..........   Wed Dec 12, 2007 7:11 pm

Sikur te kisha nje kafe te ngrohte Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sikur te ..........   Wed Dec 19, 2007 12:59 am

Medusa shkruajti:
Sikur te kisha nje kafe te ngrohte Very Happy

sikur te ma beje dhe mua nje lal mire do e beje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Medusa
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sikur te ..........   Wed Dec 19, 2007 7:34 am

SIKUR TE KISHTE FORUMISTA TASHI MIRE DO ISHTE No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: Sikur te ..........   Thu Dec 20, 2007 6:29 pm

Medusa shkruajti:
SIKUR TE KISHTE FORUMISTA TASHI MIRE DO ISHTE No
sikur te kisha nje makin sdo ishte keq apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Sikur te ..........   Mon Jun 02, 2008 12:05 am

Forumistat KTu Jemi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sikur te ..........   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sikur te ..........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Lojra Te Ndryshme-
Kėrce tek: