WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Medusa
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Thu Dec 13, 2007 1:13 am

Une po pershendes Komisar katanin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Pershendetje Medusa   Thu Dec 13, 2007 7:27 pm

Ok mire mire Komisarin pershendtet ti eeeee apo e mban me hater qe eshte me i vogel geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
Medusa
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 17
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Fri Dec 14, 2007 12:18 am

OKTAPODI shkruajti:
Ok mire mire Komisarin pershendtet ti eeeee apo e mban me hater qe eshte me i vogel geek


affraid qeka merzit ky

lol!
jA NJE PERSHNDETJE TE FIQISHME PER TY Oktapodi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Une Pershendes Medusa   Sat Dec 15, 2007 5:15 pm

Medusa Pershendetje Dhe Shum Flm Qe Me Pershendete Je Gjithmon E Mirepritur Ne Forum Flm Nga Admin ( KoMiSaR_kAtAnI ). Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Thu Dec 20, 2007 6:23 pm

Medusa shkruajti:
OKTAPODI shkruajti:
Ok mire mire Komisarin pershendtet ti eeeee apo e mban me hater qe eshte me i vogel geek


affraid qeka merzit ky

lol!
jA NJE PERSHNDETJE TE FIQISHME PER TY Oktapodi Very Happy
dmth i pershendet te dy o pak me shume oktapodin eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: :P   Tue Dec 25, 2007 8:51 pm

dani shkruajti:
Medusa shkruajti:
OKTAPODI shkruajti:
Ok mire mire Komisarin pershendtet ti eeeee apo e mban me hater qe eshte me i vogel geek


affraid qeka merzit ky

lol!
jA NJE PERSHNDETJE TE FIQISHME PER TY Oktapodi Very Happy
dmth i pershendet te dy o pak me shume oktapodin eeeee


mos mu merzit mi se te pershendes une ty Smile ajd Rrespekte alll Bye Oklendi Wink kissssssssssssssssssssssss dani fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Wed Dec 26, 2007 4:49 pm

CoNNecT shkruajti:
dani shkruajti:
Medusa shkruajti:
OKTAPODI shkruajti:
Ok mire mire Komisarin pershendtet ti eeeee apo e mban me hater qe eshte me i vogel geek


affraid qeka merzit ky

lol!
jA NJE PERSHNDETJE TE FIQISHME PER TY Oktapodi Very Happy
dmth i pershendet te dy o pak me shume oktapodin eeeee
hahahahahhahahaha o rrusho po nuk merzitem une jo me gjithate dhe une te pershendes shume kissssssssssssssss

mos mu merzit mi se te pershendes une ty Smile ajd Rrespekte alll Bye Oklendi Wink kissssssssssssssssssssssss dani fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gangsteri
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 17
Registration date : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Mon Jun 23, 2008 8:35 am

pershendes erion bosin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: