WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 mbreti_

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 12
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: mbreti_   Fri Dec 14, 2007 9:59 pm

si jeni shefa mir ..une jam ai qe futet ne chat me pseudonimin mbreti_ kjo dhome shume kendeshme mer ajd ta gezoni dhe me jet te lumtur ishalla .ajde shpresojm tja kalojm mir bashk ketu apo jo si thoni ju eee ..ciao ciao nga une mbreti_
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: mbreti_   Mon Jun 02, 2008 2:02 pm

mire se na erdhe mbreti_ ckemi si je si po ia kalon shpresojm tia kalojm mire bashke Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
mbreti_
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: