WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 murgeshat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 12
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: murgeshat   Sat Dec 15, 2007 10:39 pm

vdesin 4 murgesha dhe dalin para shen pjterit midis ferit dhe parajses.i thot ky i fundit refeni mekatet tuaja;e para,une kam par 1organ mashkullor .shen pjteri.laj syt dhe kalo.e dyta une kam prekur 1organ mashkullor.shen pjeteri.laj duart me uje te shenjt dhe kalo.kur ty te fundit po ziheshin per te zen radhen.shen pjeteri.mos u zini motra se ka kohe per te gjith,kemi gjith perjetesin.thot e 3 te laj une gojen para se kjo te laj bythen Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
murgeshat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: