WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 fastosi dhe nano

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 12
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: fastosi dhe nano   Sat Dec 15, 2007 10:48 pm

takohen nje dit tosi dhe sala.dhe ne muabete siper sala e pyet tosin ,si ka mundesi qe ti more nje nuse te re?e cfar i ben ti asaj ajo eshte e re dhe do nje te ri dhe jo per ty.eh..-ja ketheu tosi:e kam zgjidhur si problem, kam ikur ne nje klinik jasht shteti dhe jam operuar kam ven nje pal ko#e te reja.o sa mir tha sala,keshtu do bej dhe une dhe keshtu veproi.kur u kethy takoi perseri tosin dhe i merzitur tha:- tani nuke me punojn fare ko#e tha sala,po si ka mundesi tha tosi.pa uli pak pantallonat te shoh pak si i ke .uaaa i tha po ty te paskan vendosur te miat u derzi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
fastosi dhe nano
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: