WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Mon Dec 17, 2007 9:56 pm

une pershendes TANON qe e kam si shpirt ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[dj_enigma]
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 22
Registration date : 05/12/2007

MesazhTitulli: pershendetje   Mon Dec 17, 2007 11:59 pm

un pershendetes danjelen se eshte si yll edhe engjell dhe e kam si shpirt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Pershendetje Dani   Tue Dec 18, 2007 12:01 am

Flm shum gjithashtu pershendetje te vecanta dhe per ty Daniela dhe flm per postimet per pjesmarjen ne forum Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Tue Dec 18, 2007 12:35 am

OKTAPODI shkruajti:
Flm shum gjithashtu pershendetje te vecanta dhe per ty Daniela dhe flm per postimet per pjesmarjen ne forum Laughing
pse em yllo ti je tano??????????'' asgje me yllo kenaqesia eshte e imja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Tue Dec 18, 2007 12:36 am

[dj_enigma] shkruajti:
un pershendetes danjelen se eshte si yll edhe engjell dhe e kam si shpirt
rrofsh ylli gjithashtu dhe ti je si rrush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Akoma se ke mar vesh?   Tue Dec 18, 2007 12:38 am

Qe une jam [TANO_CARIDI] ----- OKTAPODI cheers respekte dhe per ty Danjela Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Tue Dec 18, 2007 12:42 am

OKTAPODI shkruajti:
Qe une jam [TANO_CARIDI] ----- OKTAPODI cheers respekte dhe per ty Danjela Very Happy
hahahahahhahahah se dija perzotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
OKTAPODI
Administrator
Administrator


Numri i postimeve : 170
Age : 31
Location : Kendej Verdall
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: E Tallu Tallu   Tue Dec 18, 2007 12:46 am

Tallu tallu ti se dije ti eeeeee aahahahahahah ok ska gje Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.zihnimagani.tk
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Tue Dec 18, 2007 12:52 am

OKTAPODI shkruajti:
Tallu tallu ti se dije ti eeeeee aahahahahahah ok ska gje Laughing
perzotin jo se dija isha e fiksuar qe ishe tjeter person kisss OKTAPOD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[dj_enigma]
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 22
Registration date : 05/12/2007

MesazhTitulli: dani   Tue Dec 18, 2007 12:55 am

ylliiiiiiiiiii prap ne linje ti zemer hehehe engjell te kam zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Tue Dec 18, 2007 12:57 am

[dj_enigma] shkruajti:
ylliiiiiiiiiii prap ne linje ti zemer hehehe engjell te kam zemer
erdhe ti yllo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[dj_enigma]
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 22
Registration date : 05/12/2007

MesazhTitulli: dani   Tue Dec 18, 2007 1:04 am

ylli un ketu kam qen qepar skam ikur akoma mire qe hyre ti zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[dj_enigma]
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 22
Registration date : 05/12/2007

MesazhTitulli: dani   Tue Dec 18, 2007 5:44 pm

un pershendes engjellin DAnjela sepse eshte si yll muaqqqqqqqqqq zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Tue Dec 18, 2007 6:10 pm

[dj_enigma] shkruajti:
un pershendetes danjelen se eshte si yll edhe engjell dhe e kam si shpirt
rrofsh ylli dhe ti je si rrush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: Rrespekte   Tue Dec 25, 2007 8:55 pm

Une I pershendes tgjithe antaret ne vecanti kshu cik me shume "Dani" se o dhe goc ++ kam ca koh qe flas ... Dhe Dojsha me ju uru Gezuar Festat Per Shume Vjet !!! Urime Dhe Pacit Fat WinkNa Falni Se Pertoj Shume Me U Aktivizu Neper Forume Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Wed Dec 26, 2007 3:17 pm

CoNNecT shkruajti:
Une I pershendes tgjithe antaret ne vecanti kshu cik me shume "Dani" se o dhe goc ++ kam ca koh qe flas ... Dhe Dojsha me ju uru Gezuar Festat Per Shume Vjet !!! Urime Dhe Pacit Fat WinkNa Falni Se Pertoj Shume Me U Aktivizu Neper Forume Wink


rrofsh yllo dhe ti gjithashtu gezuar festat........ po kush je lali se nuk po te njoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gangsteri
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 17
Registration date : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   Sun Jun 22, 2008 10:25 am

une pershendes krejt antart e forumit shpresoj do ia kalojm mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~~@Pershendet antarin qe ke perzemer @~~~
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: