WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 emigracioni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: emigracioni   Wed Dec 19, 2007 12:54 am

Shumica e emigranteve thojne qe kthehen ne shqiperi, dhe une ashtu them kthehem po te kem ate qe kerkoj ketu ne vent huaj. VENDI JOT ESHTE PO I JOTI GURI REND NE VENT TE TJ LAL saka ku te shkoj me mire,morem rruget kendej dhe filloj jeta me tjera ritme ,shpresoj qe nje dit te kthehemi shpresojme.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
princesha10_29
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 16
Registration date : 08/12/2007

MesazhTitulli: lere cthone sa kthehen?   Sat Dec 29, 2007 7:44 pm

dani lere cthone e rendesishme esht sa kthehen?gjithsesi sikush ka arsyet e veta qe kthehet apo nuk kthehet ne shqiperi un i kuptoj te gjithe sepse pak a shume e di cdo te thot te jetosh ne vend te huaj se jam edhe vet.dhe ne ket rast i bie guri i leht ne vend te huaj Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 24
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: emigracioni   Thu May 29, 2008 11:20 pm

Shumica E Shqipetareve Kthehen Ne Shqiperi Kur Kane , Ndersa Kur Skane Leje Nuk Mund Te Vijne Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: emigracioni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
emigracioni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Albania & Shqiperia :: Shqiptaret Jasht Athdeut-
Kėrce tek: