WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ciao a tutti!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
girly_chocolate
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 13
Registration date : 04/12/2007

MesazhTitulli: ciao a tutti!!!   Wed Dec 26, 2007 4:40 pm

Pershendetje te gjithve,dhe mire se ju gjeta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dani
Anetar i respektuar
Anetar i respektuar


Numri i postimeve : 64
Registration date : 11/12/2007

MesazhTitulli: Re: ciao a tutti!!!   Wed Dec 26, 2007 4:46 pm

[quote="girly_chocolate"]Pershendetje te gjithve,dhe mire se ju gjeta..
pershendetje dhe mirse erdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ragazzo_it
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 2
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: ciao a tutti!!!   Fri Dec 28, 2007 11:37 am

Mire se erdhe Girly dhe uroj tja kalojme sa me mire Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Boy
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 1
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: Re: ciao a tutti!!!   Thu Jan 03, 2008 3:19 am

mire se erdhe Girly Very Happy nje puthje per ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
girly_chocolate
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 13
Registration date : 04/12/2007

MesazhTitulli: Re: ciao a tutti!!!   Thu Jan 03, 2008 3:56 pm

thnx per mikpritjen Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: mire se vjen   Wed Apr 16, 2008 2:41 pm

mire se erdhe girly_chocolate dhe kalofsh mire ne shoqerine e forumit Very Happy si dhe timen hahahhah Rrespekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ciao a tutti!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ciao a tutti!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: