WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 barcalet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[dj_enigma]
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 22
Registration date : 05/12/2007

MesazhTitulli: barcalet   Wed Dec 26, 2007 5:55 pm

ishte nje xhaxha i dehur,dhe ky hipi ne tren dhe po kendonte,fatorina sa e pa i tha xhaxho mos kendo se shqeteson te tjeret ,xhaxhai i tha kujt i bie mendja ,dhe ja filloi perseri xhaxhai ndersa fatorina u be tym dhe shkoi prap i tha xhaxha mos kendo se do ti hedh valixhet nga treni ,xhaxhai i tha provoje njeher ,fatorina i mori dhe i hodhi nga treni valixhet ndersa xhaxhai ju kthye fatorines mire e ber i tha se nuk ishin te mijat valixhet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
barcalet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: