WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Polici

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[dj_enigma]
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 22
Registration date : 05/12/2007

MesazhTitulli: Polici   Sun Dec 30, 2007 8:33 pm

Dikujt i kishin vjedhur bicikleten dhe ai shkoi te denonconte ne polici.Pasi dha te gjitha te dhenat,ai pyeti policin se sa shanse kishin qe t'ia gjenin bicikleten.Do ta gjejm si jo u pergjigj polici.Ne 50% te rasteve i gjejm gjerat e humbura,vetem ne 90%jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Polici
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: