WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tradhtia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[dj_enigma]
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 22
Registration date : 05/12/2007

MesazhTitulli: Tradhtia   Sun Dec 30, 2007 8:39 pm

Burri kthehet ne shtepi dhe i therret nga kuzhina gruas qe ishte ne dhomen e gjumit.E dashur,te bej dreken.Ajo i pergjigjet.Po zemer.Pas disa oresh,burri e therret serish.E dashur,gati dreka, do vish te ham.Gruaja i pergjigjet te shoqit.''Ha ti, ha,kurse te dashurit i thot.''He ti,he.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tradhtia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: