WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Martesa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[dj_enigma]
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 22
Registration date : 05/12/2007

MesazhTitulli: Martesa   Sun Dec 30, 2007 8:45 pm

Nje cift festonte 30-vjetorin e marteses,por teksa gruaja ishte e qeshur,burri rrinte me turinj.Gruaja e pyeti disa here se cfar kishte dhe ne fund,ai i tha.Po ja,po mendoja se po te te kisha vrare diten qe u martuam,sot do te kisha dale nga burgu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Martesa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: