WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ciao a ttuti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Durresaku_20
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 1
Registration date : 03/01/2008

MesazhTitulli: ciao a ttuti   Thu Jan 03, 2008 12:25 am

ciao cuna goca mir jeni si keni kalu ....? un quhem elidon ene jom nga durrsi ... por per momentin jom ne greqi .. jom 1.79 i gjot ene ...sy kaf.. kile 74 Razz ajde se mi i keni mar te denat deri tani Razz ska mo po e myll prezantimin :Ptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albanian
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 1
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: ciao a ttuti   Wed Mar 26, 2008 2:20 pm

Ka nuk gjinesh ti daku Albanian_boy jam :p Ke hum fare lal o durrsak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Mire Se Erdhe   Thu May 29, 2008 11:05 pm

Mire Se Erdhe Durresaku Dhe Shpresojm Tia Kalojm Mire Bashke Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ciao a ttuti   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ciao a ttuti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: