WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ja Po Pershendes Dhe Une Nqs Me Lejohet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: Ja Po Pershendes Dhe Une Nqs Me Lejohet   Mon Apr 14, 2008 10:44 am

si per fillim ose me sakte une antarin me te perzemert kam ket dani .. por por do ti pershendes tgjithe sepse gishtat e duarve nuk ndahen dhe une me ket shprehje du te them qe sndaje njeri sidomos shoqerine pasi kam i tip qe me pare boj vepra te mira per shoqerine dhe me pas per veten time.. por qe te mos i ngeli qefi njeriu po them dicka reale qe ket erjon bosi dhe oktapodin i kam thuajse vllezer pasi jam rrit me i vend me kto dhe spo permen emrat e ktyre si antare te preferuar thjesht u tregova rrealist ose nuk genjeva Smile Rrespekte per tgjith dhe nji here
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erjon_bosi
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 17
Registration date : 28/11/2007

MesazhTitulli: Mire Se Na Erdhe Njisho :)   Mon Apr 14, 2008 10:54 am

CoNNecT Pershendetje Njisho Ej Forumista Ajo Qe Tha CoNNecT Eshte E vertet Jemi Si Vllezer Jemi Rrit Me I Ven Dhe Kam Respekt T'modh Per CoNNecT Hajde Respekte All Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
CoNNecT
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 15
Registration date : 06/12/2007

MesazhTitulli: ....   Wed Apr 16, 2008 2:55 pm

varja lale .... jeta o loje le ta lujane te gjithe perderi sa jan pjese e saj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ja Po Pershendes Dhe Une Nqs Me Lejohet   Wed Jun 04, 2008 12:48 am

Hallall Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
gangsteri
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 17
Registration date : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ja Po Pershendes Dhe Une Nqs Me Lejohet   Tue Jun 24, 2008 8:23 am

ani mir qe jeni si vllazen shpresoj se ta kaloni mir ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Ja Po Pershendes Dhe Une Nqs Me Lejohet   Wed Jul 09, 2008 10:48 pm

tema mbyllet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ja Po Pershendes Dhe Une Nqs Me Lejohet   Fri Jul 18, 2008 10:48 am

HaHaHaHaHa Lol NcNcNcNc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ja Po Pershendes Dhe Une Nqs Me Lejohet   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ja Po Pershendes Dhe Une Nqs Me Lejohet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: