WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
G_Killer
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 6
Registration date : 03/12/2007

MesazhTitulli: Pershendetje   Thu May 22, 2008 2:09 pm

pershendetje un jam genti jam shoku i erjonit dmth atij qe ka forumin jam peqins puro jam 17 vjec me gjithe shtuna djela lol dhe maturant simjet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Pershendetje   Fri May 23, 2008 9:39 am

Mire Se Na Erdhe Gentjan ...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Mon Jun 02, 2008 5:24 am

Mire se erdhe midis nesh mer genti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: