WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hi allllllllllll

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ThE_DaRk_NiGhT
Anetar i ri
Anetar i ri
ThE_DaRk_NiGhT

Numri i postimeve : 1
Registration date : 27/05/2008

MesazhTitulli: Hi allllllllllll   Tue May 27, 2008 9:40 pm

Hapni rrugen cuna se erdhi dhe debili ne forum Razz Si ju kam mire si ja keni kalur kalamajt mire,hallall me behet qefi.Une jam The_Dark_Night sic me njihni ne chat emrin e kam TōNļ jam nga Elbasani.Jam 18 vjec etj etj .
Me shume skam car tju them shpresoj tja kalojm mire Puc kush me do Le te vdesi kush sme do :p

Me Respket TōNļ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Mire Se Erdhe   Tue May 27, 2008 11:15 pm

Mire Se Na Erdhe Vipo Shpresojm Tia Kalojm Mire Bashke Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Hi allllllllllll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: