WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ckemi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
red_eyes
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 5
Registration date : 29/05/2008

MesazhTitulli: ckemi   Thu May 29, 2008 1:14 pm

ckemi!! une quhem mikel dhe jam nga shkodra. Studioj ne shkollen pjeter meshkalla. shpresoj tia kalojme sa me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
erjon_bosi
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 17
Registration date : 28/11/2007

MesazhTitulli: Re: ckemi   Thu May 29, 2008 1:50 pm

Mire Se Erdhe Dhe Shpresojm Tia Kalojm Mire Bashke Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: ckemi   Mon Jun 02, 2008 5:29 am

Mikel ja mir se na erdhe njesho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: ckemi   Tue Jun 03, 2008 10:45 pm

mire red_eyes ti si je Very Happy Mire Se Na ERdhe Shpresojm Tia Kalojm Mire Bashke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ckemi   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ckemi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: