WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tema Sociale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Tema Sociale   Thu May 29, 2008 11:14 pm

  • Mund te keshilloheni dhe diskutoni perproblemet familjare,problemet prinder& femije,problemet shoqerore,emigracionin,papunesine.
    Mund te flisni per humanizem,per te ardhmen e femijeve tane,edukimin shkollor dhe ate familjar,mund te flasim per femijet jetim,invalitet,pensionistet e shume tema te tjera...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Tema Sociale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Albania & Shqiperia :: Tema Sociale-
Kėrce tek: