WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ThasheTheme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: ThasheTheme   Thu May 29, 2008 11:15 pm

Kodi:
Thashethemet qe jan hapur per ju ose per ndonje qe njihni ju edhe thashetheme per vipat shqipetar dhe te huaj !!
Ju Mirpresim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
gani_kasapi

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Duke pastruar dhomėn gjen poshtė krevatit Dashnoren E Burrit   Sun Jun 22, 2008 6:54 am

Mund tė ndodhė qė duke bėrė pastrimin e shtėpisė mund tė gjesh nėpėr cepa gjera tė ndryshme qė nuk I gjeje dot. Por duke pastruar me fshesė me korrent tė gjesh poshtė krevatit dashnoren e burrit ėshtė njė gjė e pazakontė. I ndodhi njė gruaje 40 vjeēare nga Italia. Duke ardhur nė shtėpi mė shpesh se zakonisht gjen burrin e saj tė ulur nė guzhinė dhe deri kėtu asgjė e dyshimtė. Gruaja fillon tė bėjė punėt e shtėpisė si zakonisht dhe papritur zbulon poshtė krevatit tė dhomės sė gjumit dashnoren e burrit tė saj, njė vajzė rreth 30 vjeē.
Ishtė zėnia qė filloi mes burrit dhe gruas qė detyroi komshinjtė tė merrnin nė telefon policinė.Agjentėt qė mbėrritėn nė vend nuk gjetėn ndonjė shkelje qė ata tė merrnin ndonjė masė, ikėn duke i lėnė tė tre personat ta zgjidhnin vetė ēėshtjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
gani_kasapi

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Dobėsohet 14 kilogram pėr tu arratisur nga Burgu   Sun Jun 22, 2008 6:57 am

Njė i burgosur nga njė djetė e ndjekur ndaj tij humbet 14 kilogram pėr tu arratisur nga burgu i Long Bay tė Sidneit ( Australi ) pa u zbuluar nga rojet. Ia doli mbanė dhe tani policia ėshtė vėnė nė kėrkim tė tij. Robert Cole, 36 vjeē kaloi nga 70 nė 56 kilogram nga njė djetė 2 javore nė mėnyrė qė tė kalonte pėrgjatė kanalit ajrosės tė murit tė qelisė sė tij. Rojet e burgut nuk vunė re asnjė gjė, asnjė nuk ishte nė patrullim dhe Roberti i dėnuar pėr vjedhje dhe agresion nuk e pati problem tė arratisej nga burgu.
Mė i ēuditshėm ėshtė fakti se ēfarė djete ka ndjekur Robert pėr tė humbur nė peshė 14 kilogram nė 2 javė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
gani_kasapi

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: e cuditshme se jam edhe une i gjat :P   Sun Jun 22, 2008 7:00 am

Meshkujt e gjate jane me terheqes dhe bejne me shume femije. Por dhe divorcohen me shpesh dhe kete gje na e thote shkenca. Ky eshte perfundimi I nje studimi te bere nga dy universitete ne Gjermani dhe ne Amerike. Gjatesia eshte nje karakteristike qe i ben meshkujt me terheqes ne sy te femrave dhe per kete arsye meshkujt e gjate jane te prirur te tradhetojne me shpesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
gani_kasapi

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: ThasheTheme   Sun Jun 22, 2008 7:06 am

Nje dashuri qe shpertheu ne chat perfundoi me divorc per nje cift bashkeshortesh. Ne chat kishin rene marezisht ne dashuri me njeri-tjetrin duke u hequr si single por ne te vertete ishin burre e grua. Pas shume fjalesh dhe netesh te bukura ne chat ata vendosin te takohen per te njohur njeri-tjetrin dhe ndodhi cudia. Cifti mbeti aq i shokuar sepse ne jeten e vertete ata ishin bashkeshorte dhe kjo solli menjehere divorcin e tyre per tradheti bashkeshortore virtuale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
gani_kasapi

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Njė grua ndjek nė autostradė hajdutėt qė i kishin vjedhur...   Sun Jun 22, 2008 7:29 am

Njė grua ndoqi nė autostradė 3 hajdutė qė kishin kryer njė vjedhje nė dėm tė vajzės sė saj. Kjo ndjekje e pazakontė ndodhi nė Itali nė autostradėn A/14, nė Ankona. Gruaja gjeti 3 persona qė po vidhnin nė makinėn e vajzės sė saj.
3 hajdutėt u larguan me njė furgon dhe gruaja sypatrembur , pa humbur kohė hipėn nė makinėn e saj dhe nis ndjekjen e hajdutėve. Gjatė ndjekjes gruaja lajmėron policinė qė mė vonė bllokoi furgonin bashkė me hajdutėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
gani_kasapi

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: ThasheTheme   Sun Jun 22, 2008 7:39 am

Hyn nė histori, 3 kartona tė verdhė pėr tė kuqin

Graham Poll mund tė penalizonte Australinė qė tė zinte njė vend nė 16-she pas njė gafe tė pakuptueshme. Albitri i ndeshjes, i ka treguar mbrojtėsit kroat, Josip Simunic, tre kartona tė verdhė, pėrpara se ti tregonte atij, kartonin e kuq. Simunic ,luajti edhe pas minutės sė 89’ me dy kartona tė verdhė. Sulmuesi austrailian, Mark Viduka tha: “i thashė gjyqtarit se ishte kartoni i dytė i verdhė qė nxirrte dhe duhet tė jepte tė kuqin, por ai mė kundėrshtoi. Poll tha se ėshtė i sigurt se ky ishte kartoni i parė i verdhė. “E pyeta se i sati karton ishte, dhe ai mė tha: i pari”. Ishte minuta e tretė shtesė, ndėrsa Poll akordoi dhe kartonin e tretė tė verdhė dhe mė pas atė tė kuq pėr Simunic. Simunic u ndėshkua fillimisht me karton tė verdhė nė minutėn e 61’ pėr shkak tė njė ndėrhyrjej tė rėnda ndaj Harry Kewell. Mė pas ai u ndėshkau nė minitėn e 89’ pas njė ndėrhyrje ndaj Vidukės,. Ndėrsa nė minutat shtesė u akordua ndaj tij edhe njė karton i tretė i verdhė qė mė nė fund e nxorri jashtė fushės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: ThasheTheme   Tue Jun 24, 2008 12:36 am

hallall gani_kasapi t'lumt Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
gani_kasapi

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: ThasheTheme   Tue Jul 22, 2008 4:43 am

Gjini nga “Portokalli” nė BBF

Njė ndėr personazhet mė tė dashur tė programit “Portokalli”, Gjini, duket se ka patur nje konflikt me Agron Llakajn dhe nuk do shfaqet mė nė ekranin e Top Channel. Arsyeja e konfliktit, megjithėse banale, duhet thėnė: Gjinit dhe ēdo personazhi tjetėr, qė punon nė Top Channel nuk iu lejohet asnjė debutim tjetėr.
Mirėpo Gjini nuk iu bind urdhrave dhe mori pjesė ne koncerte tė ndryshme nė sheshin “Skėnderbej” gjate festave tė fundvitit. Flitet se pėr tė kompesuar mungesen e tij nė ekran Gjini ėshtė duke u pėrgatitur pėr njė performancė nė BBF TV
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
gani_kasapi

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: ThasheTheme   Tue Jul 22, 2008 4:44 am

Ēmimet e ekzagjeruara tė Gentės.!!

4000 Euro ėshtė shifra qė kėngėtarja Genta Ismajli faturon vetėm njė koncert, ku kėndon jo mė shumė se pesė kėngė me ”Play Back”! Kur menaxherja e saj i tha ēmimin njė tjetėr menaxheri koncertesh nė Shqipėri, ai iu pėrgjigj “ Mė falni, por ēfarė shėrbimi tjetėr ofroni pėrveē tė kėnduarit!”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: ThasheTheme   Thu Jul 31, 2008 10:05 pm

Wewewewewe 4000 Euro?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ThasheTheme   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ThasheTheme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Thashetheme-
Kėrce tek: