WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pershendetje Nga BoOoB^AkA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoOoB^AkA
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 6
Age : 31
Location : Durres
Registration date : 04/06/2008

MesazhTitulli: Pershendetje Nga BoOoB^AkA   Wed Jun 04, 2008 12:44 am

Ciao... Te Gjith Anetaret e Forumit. Quhem Taulant Dhe Jam 21 Vjeē Jam Nga Durresi. Me Pelqeka Ky Forum Shum Urime Per Admin Dhe Stafin e Moderatoreve Dhe Administratoreve... Respekte Nga BoOoB^AkA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djemte-e-detit.tk
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga BoOoB^AkA   Wed Jun 04, 2008 12:46 am

Pershendetje Bo0oB^AkA Respekte Dhe Mire Se ERdhe Midis Nesh Shpresojm Tia Kalojm Sa Me Mire Bashke Je Shum Cun I Mire Se Te Njoh Deshira Ime Eshte Qe Te Rrish Aktiv Ne Forum Te Besh Postime E Di Qe Ke Dhe Forumin Tend Smile E Gzofsh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
BoOoB^AkA
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 6
Age : 31
Location : Durres
Registration date : 04/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga BoOoB^AkA   Wed Jun 04, 2008 2:48 pm

erjon_bosi@hotmail.com shkruajti:
Pershendetje Bo0oB^AkA Respekte Dhe Mire Se ERdhe Midis Nesh Shpresojm Tia Kalojm Sa Me Mire Bashke Je Shum Cun I Mire Se Te Njoh Deshira Ime Eshte Qe Te Rrish Aktiv Ne Forum Te Besh Postime E Di Qe Ke Dhe Forumin Tend Smile E Gzofsh Smile

Shum Flm Per Mikpritjen Jam Nje i Fiksuar Pas Forumeve Dhe Ma Mer Mendja Qe Do Jem Online Me Teper... Nje Pershendetje Speciale Per CoNNeCt Se o Cun Njish SmileSmileSmileSmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djemte-e-detit.tk
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga BoOoB^AkA   Wed Jun 04, 2008 10:12 pm

Thnx Per Mirekuptimin E Vlla Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga BoOoB^AkA   Thu Jun 05, 2008 12:38 pm

Mirseerdhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga BoOoB^AkA   Sun Jun 15, 2008 9:55 pm

Je Gjithmone I Mirepritur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
gangsteri
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 17
Registration date : 21/06/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga BoOoB^AkA   Sat Jun 21, 2008 10:58 pm

mir se erdhe shpresoj se kem me kalu mir :d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje Nga BoOoB^AkA   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Nga BoOoB^AkA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: