WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcoleta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Barcoleta   Sun Jun 08, 2008 11:47 pm

Titulli: polici i hupt

ni dit ni polici i hupi alltia edhe ni djali ia gjeti edhe i tha policit mfal ia ku e keni alltin polici i hupt ia kthej jo nuk osht e jemja se e jemja me ka hup...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun Jun 08, 2008 11:48 pm

Titulli:

nje grua i kishte 9 femij.per qudi te gjith i kishin emrat e njejt.nje dit shoqja esaj epyet si i dallon femijet? shum leht sipas mbiemrave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun Jun 08, 2008 11:50 pm

Tre emigranta nė Amerik

Tre shoke shkojne ne Amerik ne emigrim,atje fillojn pune dhe marin nje shtepi me qera, mire po shtepia ishte ne katin e 100-int dhe ashensori ishte teper i avasht,keshtu qe sa here vinin nga puna u duhej te tregonin barcaleta sa te mbrrinin ne katin e vet,keshtu trego njeri trego tjetri barcaleta i vinte radha shokut gagac thoshte:ta ta ta ta them dhe dhe nje nje une? pyeste gagaci dy shoket e tjere dhe ata i pergjigjeshin: rri o rri ti se do tre ore te flasesh, dhe gagaci pushonte,keshtu shoket vazhdonin barcaletat dhe avash avash po mbrrinin afer katit, andej nga kati i 90 gagaci pyeti prap shoket: ta ta ta them dhe dhe nje nje une? Dhe shoket i kthenin te njejten pergjigje, kur mbrriten ne katin e 98 gagaci i pyet prap shoket? ta ta ta them dhe dhe nje nje une?dhe se fundmi shoket i thon: Po thoje dhe nje ti se na ēmende,dhe gagaci thot: ke ke ke kemi harruar celsin, dhe shoket nevrikosen dhe fillojn duke e shar, dhe detyrohen prap te shkojn posht,keshtu filluan prap barcaletat me njeri-tjetrin i vinte radha gagaēit dhe thoshte: ta ta ta them dhe dhe nje nje une? Dhe shoket i pergjigjen: Rri ore TRAP rri se ca na merzite to do te tregosh dhe barcaleta se do nje ore te flasesh, keshtu vazhdojn me njeri-tjetrin, andej nga kati 4 gagaēi thot prap: ta ta ta them dhe dhe nje nje une? Dhe shokėt i pėrgjigjen po thoje dhe ti nje se na ēave by.... dhe gagaci thot: Be be be bera shaka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun Jun 08, 2008 11:52 pm

Titulli: te menqurit

A e dini se cilėt meshkuj janė tė menqur dhe cilėt janė budall ? Budall't kallzojnė barcoleta pėr bjondina kurse tė menqurit flejnė me to.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun Jun 08, 2008 11:53 pm

Titulli: kondomat

Shkon njė djalė nė kioskė, ku punonte njė bjondin dhe dėshiron tė blej njė paket kondoma. Bjondina e pyet? Pėr ku i ke? Pėr kėtu apo pėr me i marrė me vehte!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun Jun 08, 2008 11:54 pm

Titulli: Mjekjanjonit i kish pa hi gjelpana ne kam e shkon te mjeku aty qellon nje mjeke edhe ky kishte dhimt te madhe bertitke edhe mjekja poj thot kadal he burr se so ba nomi,he ja kthen ky ste ka hi ty gjylpana ne trup si mu se skishe mujt as mu qu .he i thot mjekaja sa gozhdari mka hi mu ntrup me pa bertit si ti isha dek moti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun Jun 08, 2008 11:55 pm

Titulli: 3 Gjermznt E Trashkan ardh 3 gjermant e trash prej gjermanis edhe nuk pe din as ni fjal shqip.edhe qetsh njoni dmth gjermani i par e mson ni sjal prej fmive 3 gjermant e trash edhe i dyti shkon shitore edhe i thot shitsit per 2 kg sheqer edhe i treti i shef do femi tu shku ne shetitje edhe ata bertitshin urra moto sina kon urra moti sina kon edhe qetash e mson aj qet fjal.qetash kta gjermant dalin me shetit edhe e shofin ni njeri te vdekt me ni livadh edhe ne qat moment vjen policia edhe i marrin ata ne pyetje e vesin te parin kush e ka myt kit njeri aj thot 3 gjermant e trsh e vet te dytin per qka per 2 kg sheqer i thoj n hajdini shpejt ne burg aj i treti tu u gzu(se aj se dike qe pi qojn ne burg)ja bojke urra moti sina kon urra moti sina kon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*CoBrA*
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 6
Registration date : 11/06/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Thu Jun 12, 2008 12:36 am

EMRATNjė grua nė Austali I kishte nėntė fėmijė

dhe mendonte se kjo ishte e mjaftueshme.

Kur lindi fėmiu I dhjetė ia dha emrin FUND.

Mirėpo , pas njė viti I lind edhe fėmiu I

njėmbėdhjetė tė cilin e quajti POS SCRIPTUM.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*CoBrA*
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 6
Registration date : 11/06/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Thu Jun 12, 2008 12:37 am

ĖNDĖRAKur u zgjua njė dembel I papunė nga gjumi I tha sė shoqes:

-Jam kėnaqur sonte.Nė ender gjeta njė punė tė mire,ku

fitoja shumė para…

-Vazhdo tė flesh mor budalla,derisa tė fitosh njė shumė tė mire-

I tha e shoqja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*CoBrA*
Moderator
Moderator


Numri i postimeve : 6
Registration date : 11/06/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Thu Jun 12, 2008 12:41 am

Shkojne Hasa Hysa me vjedh dhe Njani hyn ne magazine me vjedh e tjetri rrin me rujt dhe hyp ne lis.
Pak me vone vjen atypari nje Polic dhe e shef Hysen ne lis dhe po e vet-qka ke hyp ne lis bre
E ky i thot: qe po lexoj vjersha
Polici: hajt ta degjoj nje
Hysa: O sa mire po rrezon hana ik o Has se tu qi Nana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun Jun 15, 2008 10:04 pm

hahahahahahahahahahahahahaha lol o sa e bukur kjo mer Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun Jul 06, 2008 7:23 pm

kur frymezoeni ju nuk priteni fare mer papapapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Fri Jul 18, 2008 10:48 am

eee ashtu eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: