WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 erdha mes jush

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gladiatori
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 3
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: erdha mes jush   Sun Jun 29, 2008 12:08 am

pershendetje jam taku nga elbasani ose sic me therrasin shoket gladitori jam 18 vjec.shpresoj te me pranoni ne shoqerine tuaj.respekte te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: erdha mes jush   Mon Jun 30, 2008 10:19 pm

mire se na erdhe Taku dhe je gjithmone i mirepritur ne shoqerine tone Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
StRuGaNi
Is An WebMaster Of NeTwoRk
Is An WebMaster Of NeTwoRk


Numri i postimeve : 45
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: erdha mes jush   Wed Jul 09, 2008 10:43 pm

welcome gladiatori ne mirepresim cdo user ti je i respektuar ne forum kalofsh mir metej me ne Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdha mes jush   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha mes jush
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: