WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Humor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Humor   Tue Jul 22, 2008 4:56 am

Dyshimi

Nje nxenes rrugac i thote mesueses ne mes te klases : - Ju me ndeshkoni duke me mbajtur cdo mbremje ne klase .A nuk keni frike se burri juaj mund te filloje te dyshoje ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Jul 22, 2008 4:58 am

Anija

Nje anije skoceze po mbytej - Cfare fati !-- tha nje grua -Ne po mbytemi ti thua fat --ia priti i shoqi - Epo po te ishte per ty , do ti kishe prere biletat vajtje -ardhje !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Jul 22, 2008 4:58 am

hahahahahahhahahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Jul 22, 2008 5:00 am

Perdja

Nje zonje jo shume e re por shume terheqese i tha nje burrit :- I dashur tani qe u transferuam ne kete apartament te ri duhet patjeter ti veme perde dritares se banjos perndryshe fqinjet do te me shohin kur te zhvishem lakuriq !- Mos u shqeteso -- i tha burri koprac --pasi te kene pare nje here do te jene ata qe do ti vendosin perde dritareve te tyre !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Jul 22, 2008 5:02 am

Ne Hotel

Ne nje hotel te madh me fame boterore nje kamarier i ngathet e mban ne menyre te pjerret tabakane aq sa nje salciere e mbshur plot me majoneze bie mbi rrobate nje klienteje . Menjeher ai mori masat per te ndrequr gabimin dhe per te qetesuar klienten i thote :- Rrini e qete zonje , eshte dicka qe nuk le njolle .Se perndryshe nuk do ta kisha lejuar kur qe te binte mbi veshjen tuaj .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Jul 22, 2008 5:03 am

Incidenti

Nje gjahtar i zhgenjuer se nuk vrau asnje lepur vendosi te kthehej ne shtepi , me pare se zakonisht .Kur hyn ne shtepi gjen gruan me nje djalosh ne krevat . Bukuroshja tradhetare nuk i la kohe te hapte goje .- I dashur perpiqu te gjykosh mund te kishte ndodhur ndonje incident ne gjah me pasoja me te renda se kjo qe shikon !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Jul 22, 2008 5:04 am

Kujtime

Ne pushime ne det nje cift po tregonte kujtimet: - Te kujtohet i dashur 20 vjet me pare --tha gruaja --se si u hodhe me guxim ne uje per te me shpetuar mua nga mbytje ?- Keshtu ky qe shkaku qe ne u martuam - Eh po po -tha burri -- e kur e mendoj qe ishin te pakten 50 veta qe po te shikonin pa bere asnje veprim dhe une idioti u tregova me sqimatar !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Jul 22, 2008 5:06 am

Fshatari

Nje fshatar shkoi per here te pare ne jeten e tij ne Rome ; per te vizituar Sallonin e bujqesise. Ne kohen e drekes , afrohet tek nje vend ku shiteshin panine. - A deshironi nje hot-dog ?-- e pyet shitesi . - Po -- pergjigjet fshatari . Kur e merr paninen e pyet shitesin: - Si perkthehet << hot-dog>> ? .Qen i nxehte --i thote ai . Fshatari shikon me fytyre te prishur , sanduicin e gjate e te skuqur midis fetave te bukes e i thote shitesit - Po ti nuk gjete ndonje pjese tjeter te qenit , po me dhe kete ?!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gani_kasapi
Anetar i ri
Anetar i ri
avatar

Numri i postimeve : 36
Location : Ne Shtetet e Bashkuara te Shqiperise
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Humor   Tue Jul 22, 2008 5:08 am

Mengjes

Tamam ne oren per te shkur ne shkolle , nje djal tekanjoz po sillej verdalle neper shtepi . -Cfare po ben ? --e pyet mamaja - Po kerkoj canten mama! - Merre ja ku e ke .- Te lutem mama lerme te kerkoj dhe pak !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Humor   Thu Jul 31, 2008 10:03 pm

Hahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Humor   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Humor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: