WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lajmėrim mbi hapjen e Temave dhe Ofendimeve ndaj Stafit!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Lajmėrim mbi hapjen e Temave dhe Ofendimeve ndaj Stafit!!!   Fri Sep 12, 2008 1:47 am

Duke pare se esht bere si tip Chit-Chati ne kete Forum ku temat hapen nje mbas nje ashtu si ju vjen permbare dhe per shum gjera qe skan vlere ose qe mund te behen te ditura live ne Chat, qe ofendoni Stafin apo dike tjeter qe nuk ka lidhje me stafin, qe nderhyni vend e pa vend pa qen nevoja te nderhyni po ju paraqes keto rregulla:
Ju lajmeroj se ē'do teme qe esht pa lidhje do te fshihet direkt.
Ju lajmeroj se ēdo postim qe do ket permbajtje ofendimi ndaj stafit apo dikujt tjeter do te editohet ose do te mbyllet si teme ku mbas disa ditesh do fshihet.
Ju lajmeroj te mos hapni te njejtat tema rradhazi, dhe te mos perserisni te njejten teme mbi dy here ndryshe do fshihen direkt.
Ju lajmeroj se neqoftese nje uzer krijon probleme ose perserit keto gjera do mari ban.
Faleminderit per mirkuptimin!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Lajmėrim mbi hapjen e Temave dhe Ofendimeve ndaj Stafit!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Chati :: Addona dhe Koda te Gatshem-
Kėrce tek: