WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexoni Ketu Para Se Te Beni Kerkese!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Lexoni Ketu Para Se Te Beni Kerkese!!!   Fri Sep 12, 2008 1:52 am

1- Nick Duhet Te Jete Te Pakten 3 Muaj I Regjistruar

2- Duhet Te Dije Komandat E Chatit

3- Duhet Te Jete 3-4 Ore Aktiv

4- Te Sillet Mire Me Userat E Tjere

5- Te Mos Abuzoje Me Accessin E Tije

6- Te Jet I Rregullt Ne Kanal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Lexoni Ketu Para Se Te Beni Kerkese!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Chati :: Addona dhe Koda te Gatshem-
Kėrce tek: