WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lexoni dhe dekni tu qeshur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jeta-biona
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 1
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Lexoni dhe dekni tu qeshur   Sun Oct 05, 2008 6:15 pm

Shkojn njė bjondin dhe njė vajz normale dhe shkonj ne cinema kqyrin ni film dhe bjndina thot : o ket film e kam pa dje
ne fund bjndina i thot vajzes normale : a po lidhesh pėr 100 euro qe ky njeri (nė film) nuk hin ne kafé
dhe aj njeri hyn ne kafe dhe njezit e rrehėn
dhe pastaj vajza normale thot : po kur e ke dit s ky ka me hyr ne kafe
Pėr se ke dashtur me u lidh
Bjondina thot : po se dje aj hini ne kafé dhe e rrehėn dhe sot mendova se nuk do te hin sepse e din qka ka me gjet


lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Lexoni dhe dekni tu qeshur   Tue Oct 07, 2008 9:47 pm

Hahahahhahahahhaha Shume E Bukur Very Happy Thnx Qe Na Vizitove Forumin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Lexoni dhe dekni tu qeshur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: