WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AddrView v1.01

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 24
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: AddrView v1.01   Tue Dec 16, 2008 10:18 pm

Sherben per me vjedh webfaqet ose jo me vjedh po me kopju tani ju mundeni me editu fajllat .html qysh doni .... kjo kryhet tu i marr te gjitha URL-jat ...


This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 673x314.


Si ta perdorim :
Pasi ta kemi shkarkuar... hyjme ne addrview.zip-->Addrview.exe
Pastaj hapet nje dritare (pra e toolsit)

Pra shkojme : Open URL Address -->> dhe nete shkruajme web-in te cilin deshirojme me kopju !!-->> dhe ka mi gjet te gjitha fajllat si .html si .jpg pra edhe fotot te gjithat pra...
Ose shkojme : Open HTML File -->> Qe sherben per me hap nje HTML fajll qe e ki ne Pc e juaj....
Download:
Kodi:

rapidshare.com addrview_By_The_Game__KaloMir.Com.zip.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
AddrView v1.01
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Programe & Informatika :: Programe Free :: Programe-
Kėrce tek: