WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 mirmroma gjithve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shadow
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 19
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: mirmroma gjithve   Tue Dec 16, 2008 11:10 pm

Urime per forumin qeka i papam 1-sh. un jam nga durresi po jetoi ne itali hy ne chat me emer Shadow. shpersoj tja kalojm sa mer mir bashke santa cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: mirmroma gjithve   Tue Dec 16, 2008 11:11 pm

mire se na erdhe Shadow dhe je gjithmon i mirepritur ketu Smile un jam masteri i forumit ose me sakte kam forumin dhe ne chat futem me emer KoMiSaR_kAtAnI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
mirmroma gjithve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: