WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 babagjyshi vitit ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shadow
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 19
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: babagjyshi vitit ri   Tue Dec 16, 2008 11:50 pm

BATUTAShkon babagjyshi i vitit te ri ne Zimbabve dhe gjith kalamajt mblidhen rreth tij. Vjen nji i vogel edhe i thote
- O babagjysh un kam 1 jave pa ngrene, te lutem me jep nje loder.
- AAAAA JO -tha babagjyshi. Lodrat ti jap pasi te kesh ngrene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shadow
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 19
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Re: babagjyshi vitit ri   Tue Dec 16, 2008 11:51 pm

sa budall babagjyshi komisaro [img][/img][url][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: babagjyshi vitit ri   Wed Dec 17, 2008 4:36 pm

hahahhaa po po budalla shume Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: babagjyshi vitit ri   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
babagjyshi vitit ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: