WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Genuine + Dir

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Genuine + Dir   Wed Dec 17, 2008 7:42 pm

This version of Windows is original and doesn't need any patches or cracks.

And do you know when you install updates your computer is getting slower?

With Gold version it's not! I tested it by myself and I got to admit, it's pretty good.Just burn to cd, enter serial when installing and your good to go.

Pershendetje ky system operativ eshte Genuine skeni nevoj patch etj..
sene ky eshte orgjinal prej microsoftit siq po e shihni edhe vet me CD
key osht eshte i testum nga vet un provone edhe ju dhe super po shkon
Pra per ju antar te forumit ast ju kam mundsu per me shkarkuar direkt
pa prit hiq formati eshte ISO drejt CD e qitni pastaj installoni dhe
serialin ja jepni edhe kryhetDMTH ORGJINAL CD KEY PERMBAN KY WINDOWSCD KEY: MYHVT-WQ49M-QRPVF-V86FC-P3R8YDownload FORMAT .ISO DIRECT TO CD

http://blerosi.com/xp/XPGoldEdition.
RAR PASSWORD: www.alboz-crew.net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Genuine + Dir
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Programe & Informatika :: Programe Free :: Programe-
Kėrce tek: