WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Budallai

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shadow
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 19
Registration date : 20/11/2008

MesazhTitulli: Budallai   Wed Dec 17, 2008 7:48 pm

SHKOLLAHyri nje djal ne provim e pyeten: kush ishte mreti i pare i frances
luigji 14.
cfar ka posht toke.
ai tha: hekur,baker,mineral.
je i sigurt?
100% e me shume.
kur doli shoku i vet e pyeti cfare pyetjesh te dhane ne provim. pergjigjet jane luigji 14, hekur,baker,mineral. budallai futet ne provim dhe e pyesin. SI EKE EMRIN luigji 14,
CFAR KE NE KOKE
hekur,mineral,baker.
JE BUDALLA
100% e me teper******
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Budallai
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Argetim :: Humor & Barceleta-
Kėrce tek: