WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aida System

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Aida System   Thu Dec 18, 2008 6:42 pm

Aida System  
  
                   

                                
Nė kėtė program ju do tė njiheni me tė dhėnat e kompjuterit tuaj
dhe tė gjitha nė gjuhėn shqipe.Gjuhėn shqipe programi mund ta
pėrzgjedhi automatikisht ose e zgjidhni edhe vetė te opsionet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Aida System
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Programe & Informatika :: Programe Free :: Programe-
Kėrce tek: