WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ResHacker

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: ResHacker   Thu Dec 18, 2008 6:43 pm

ResHacker
                                     

  
Me kete program keni mundesi te modifikoni Softe me prapashtesen :
win32,exe,dll,ocx,cpl,msi etj.Me kete soft ju mund te kompiloni dhe
 dekompiloni fajellat nje programi duke i ndryshuar cdo gje duke filluar
qe nga tabelat ,dialogjet grafika etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
ResHacker
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Programe & Informatika :: Programe Free :: Programe-
Kėrce tek: