WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anti Mushkonje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 24
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Anti Mushkonje   Thu Dec 18, 2008 6:44 pm

 
Ky eshte Programi ..!..Anti - Mushkonje..!.. Largon Mushkonjat nga
largesia e PC derin ne 5 metra Tani varet nga lloji mushkonjes sa mund
te duroje Tingullin e vecante te programit qe leshon nga PC me Nje
frekuence te ulet qe njeriu a cdo specie tjeter pervec mushkonjave nuk
mund ta degjoj ,Pra eshte me te vertet silente dhe jo e demshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Anti Mushkonje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Programe & Informatika :: Programe Free :: Programe-
Kėrce tek: