WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkarkoni Falas ProBar_ProMarket

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Shkarkoni Falas ProBar_ProMarket   Thu Dec 18, 2008 6:49 pm

ProBaR 2.0
   Program pėr menaxhimin e Bar-Restoranteve
             Code :  47665 - 0200 - 4485 - 9809
                            
                
                                Update_ProBar                        ProMarket 2.0
    Program pėr menaxhimin e Njėsive Tregtare
           
Code :  07477 - 0300 - 9776 - 9007
                             
                 Programe Shqip ėshtė krijuar nė Gusht 2004 dhe prej atėherė
ofron shėrbime nė fushėn e informatizimit. Ne jemi tė specializuar nė: • Krijimin e programeve aplikativ pėr Windows.
 • Krijimin e programeve qė manipulojne baza tė dhėnash.
 • Krijimin e programeve nė rrjet me baza tė dhėnash qėndrore si (MS SQL, My SQL, etj).
 • Krijimin e programeve qė aksesojne baza tė dhėnash nė distancė.
 • Krijimin e aplikimeve nė WEB qė manipulojne baza tė dhėnash.
 • Krijimin e faqeve WEB tė personalizuara.         
 • Programe shqip ka aplikuar pėr
  herė tė parė nė shqiperi sistemet informative pėr pikat e shitjes (POS)
  duke aplikuar pajisjet dhe aksesorėt mė moderne.
  Tashme janė suksesshėm nė pėrdorim produktet tona.
  Shiko pėr mė tepėr.  Stafi ynė i specializuar po punon pėr modernizimin dhe
  pėrmiresimin e kėtyre produkteve dhe krijimin e mė tė rejave pėr tė
  gjetur zgjidhjet e duhura nė lehtėsimin e administrimit tė biznesit
  tuaj.  

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Shkarkoni Falas ProBar_ProMarket
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Programe & Informatika :: Programe Free :: Programe-
Kėrce tek: