WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hello...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PeQiNsi_MiZeRjE
Anetar i ri
Anetar i ri


Numri i postimeve : 3
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Hello...   Fri Dec 19, 2008 6:48 pm

[b]Pershendetje Very Happy Si Ju Kam Iher. Un Jam [Engjell] Kam Bo Icik Mungesa Ne Forum Po Njese Razz Mire Se Ju Gjeta Dhe Shpresoj Te Kalojme Caste Te JashteZakonshme Ne Forum. Bye Bye Bofshi Qejf Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: Hello...   Fri Dec 19, 2008 7:20 pm

Mirė Se Erdhe Midis Nesh PeQiNsi_MiZeRje Faleminderit Qė Na Vizituat Nė WebSiten Tonė Shresoj Tė Jesh I Kėnaqeur Qė Na Keni Vizituar.. Bye Ja Kalofsh Sa Mė Mirė .! Mua Mė Quajn Erjon .!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Hello...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ne Forum-
Kėrce tek: