WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TUTORIOALE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: TUTORIOALE   Fri Dec 19, 2008 9:52 pm

Ketu do ti vendos te gjitha programet qe i kam shkruar une... dhe kete tem
do ta rifreskoj perher qe te postoj ndonje tutorial te ri================================================== ============

[ Tutoriali ] Shkarko Video nga : Youtube , Google , Break , Film etj etj[Tutorale] Redirect.tk (video)Qe do emra te programeve qe duhet pasur nje Hacker
kontroll kopjuterit ne lanShpejto PC...per ata qe e kan te dobpt.

Format PC me Numra Binar shipRaa
Krijo CMD - --Format PC me Numra Binar shipRaa
si te hin ne web si adminSi Ta Bejm Nje Index Qe Ta Viedh IP -Si ta pastroni Kompjuterin nga temp1.exe , temp2.exe ... !!Si Ta Boim Defragment Diskun Permes BATCH Fileve -Si Ta Largojm AutorunSi Ta Shpejtojm Afishimin e Menys START
Si Te Gjejm Proxy Ne GoogLe-Si te pastrojme USB nga virusi Winfile.exe apo Data.exe -- Si Te Kontaktojm Me Dikend Qe E Kemi Ne Network Permes Command Prompt -Si me shpejtu hard diskin (Punon 100%)-Si me kriju .bat virus -Levizja e Mausit me Testatur !
Si Ta Bejm Videon Se Eshte 1 G Ta Kthejm Ne 20 MbSi Ti Hekni Send errorkrijimi i nje indexi qe ta vjedh Ip-neSi Ta Ndryshojmė Emrin Pas Instalimit tė WIN XP ( System Properties ) ma shkurt shqip[Liber] Si te hapim nje automjet pa qelesSekretet e windows vistes
Fito pareHap domain .com falasKush Don Me Msu ANGLISHT me HEADWAYSi te lexojme tekstin kur degjojme nje kenge ?Foto ne Internet ExplorerNje mesim ne mozilla firefox
Fute WEb Faqen Tuaj ne Google (ERE)Si te vendosim textin tuaj ne Vend te Welcome (ERE)Hyn ne pc pa e dit password (ERE)Ip e kompjuterit tone (ERE)
Blloko faqet qe nuk deshiron me i hap!!! (ERE)Lidh Pc me Tv (ERE)Mbroni Kompjuterin tuaj nga Krimi ne Internet (ERE)Lidhja e dy kompjuterve ne nje serve (ERE)
Wink Si Te Vjedhim Rrjet..!! (ERE)Si te largojme nje virus ne menyre manuale !! (ERE)Si te behesh Web Designer (ERE)Si te uploadojme me shume se 100 MB ne Rapidshare !! (ERE)
Si me ba transparent ( te tejdukshem ) desktop ! (ERE)Shpejto PC!! (ERE)Code te cilat e shkymin kompjuterin edhe code te tjeraVendosni fotot tek folderi (ERE)
mesim per virusaPastro pc-n tuaj TotalishtMe ja kall PC-nKontrollimi (manipulimi) i kopjuterave ne lanHackerat dhe Crackerat ēfare jane
!!< Fitoni 29.25 Dollar $ Me nje Regjistrim >!! ](eRe)Si te Lidhim KrevatenSi ti ndalim parat ne tinasoftSi te him ne nje web kur e kem banded Ip ! (ERE)
Testo rrjetinSi me ia restartu mobilin shokut me bluetoothHape add edhe nese nuk e ki te instalun MSN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
TUTORIOALE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Programe & Informatika :: Programe Free-
Kėrce tek: