WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ali Podrimja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 24
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Ali Podrimja   Fri Dec 19, 2008 10:55 pm

Vrima e parė e fyellit tim

Ē'guron guri nė gurinė
gur guri ndėr gurė nė i guri

gur i gėzuar pranė gurit
gurth i bgutuar rreth gurit

gurron guri nė gurė gurėsh
guro guroje gurin ne gurinė

ē'guri pranė gurit gur guri
vrimė e parė e fyellit tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
Ali Podrimja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Arti Dhe Kultura :: Letersia-
Kėrce tek: