WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 si te formatojme celularin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: si te formatojme celularin   Fri Dec 26, 2008 8:02 pm

Keto jane dy menyra per te formatuar nje celular te llojit nokia
Menyra 1
~~~~~~~~
Shkruajme ne cel. *#7073# dhe me pas na del nje tabele qe thote "Restore all original..." . I japim Yes dhe cel. do fiket dhe do ndizet vete. Kur te ndizet cdo gje eshte kthyer si ne fillim
Menyra 2
~~~~~~~~
E fikim celularin dhe mbajme te shtypu keto butona:
* + butoni i thirjes + 3 dhe e ndezim celularin duke i mbajtur butonat e shtypur.
Do dali fjala "Formating.."
Presim derisa te mbushet dhe kur celulari te ndizet ai eshte i formatuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
si te formatojme celularin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Per celulare-
Kėrce tek: