WelCome

WelCome
 
ForumGalleryPortalli**Regjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 290
Age : 25
Location : Europe
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ???   Fri Dec 26, 2008 8:27 pm

Fatkeqesisht rinia shqiptare eshte konsumuese e droges .
Kjo gje eshte shume e theksuar ne Tirane dhe ne Durres e pastaj ne Shkoder,Vlore,Berat.
Kam lexuar ne gazete qe rreth 20 000 mije te rinj jane konsumues te droges qe variojne nga kanabis, hashash e deri te heroina dhe kokaina dhe tek droga me e fundit dhe shkaterruesja Kraku

Komentin tuaj ju lutem,ne raste se po :
Te ciles lloji dhe sa perqind e rinise konsumojne??..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://zihnimagani.albanianforum.net
 
A eshte konsumues i droges rinia shqipetare ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WelCome :: Sondazhe-
Kėrce tek: